Reference

V referencích si můžete přečíst zpětnou vazbu mých studentů.

Hodiny angličtiny jsou zábavné a přínosné, za mne na jedničku
Petr Liebl (červenec 2020)
Celou výuku angličtiny hodnotím na výbornou, hlavně organizaci každé hodiny a zvládání časového harmonogramu. Lektorka Pavlína s klidem zodpověděla každou otázku a bezprostředně vždy reagovala na naše nová témata, např. zážitky z dovolené, volnočasové nebo víkendové aktivity a musím tedy pochválit její odbornou znalost a připravenost. Líbilo se mi rozdělení každé lekce na jednotlivá cvičení, ve kterých je možné si právě probranou látku skvěle procvičit a lépe zapamatovat. ;-)
Miroslav Fröhlich (červenec 2020)
Výuka angličtiny probíhala ve velmi přátelském duchu. Hodiny se daly přizpůsobit k mým požadavkům, kladně hodnotím odbornost a připravenost lektorky, která mi vyšla vždy vstříc a zodpověděla mé dotazy.
Ondra (červenec 2020)
Hodiny angličtiny s Pájou jsou super v Pavlině přístupu. Když jsem se na něčem "zasekla" vysvětlila mi gramatiku z jiného pohledu a vyzkoušely jsme si to na spoustě příkladů. Líbí se mi i její pozitivní přístup a vedení nás ve skupince rozmluvit a ztratit zábrany ve vyjadřování. Do hodin Pavla zařazuje krátká videa, obrázky k tématům a texty, které rozšíří slovní zásobu, také jsou skvělé hry s písmenky... napiš co nejvíce slovíček na dané písmenko :-) Pokud jsem potřebovala vysvětlit i jiné věci, než byly naplánované, ani to není problém... prostě Pavla vysvětlí co potřebuji a pomůže, případně zařadí do dalších témat více slovíček a tvoření vět k problematice. Super jsou i ostatní aktivity - aplikace na telefonu ( tabletu, PC), které Pavla doporučila a aktivně využívá k učení a procvičování nových slovíček, její stránky s malými testíky kde hned vidím i opravy chyb, které jsem udělala. Za mne mohu doporučit.
Iva (červenec 2020)
Angličtinu s Pájou doporučuji všem, ať jste začátečník nebo pokročilý. Výhodou je učení toho, co potřebujete a ne učení podle nějaké šablony od základů. Není problém probírání určité části gramatiky, slovní zásoby nebo tematických celků. Lektorka Pája je během hodin na studenty příjemná a pomáhá studentům zvládat vše tak, že máte z výuky dobrý pocit a dosahujete pokroků.
Ivan Krabač (červenec 2020)
Vždy milá, usměvavá a ochotná. Poprvé jsem neměla problém mluvit, což jsem u jiných lektorů a učitelů nikdy nezažila. :)
Pavla Cimbůrková (srpen 2020)
Zábavné, zajímavé, akční hodiny, reagující na potřeby studenta. Úžasná konverzace, různorodá, pořád se něco dělo a bylo se na co těšit.
Daniela Přibylová (listopad 2021)
Hodiny jsou zábavné, pestré, lektorka velmi milá, ochotná přizpůsobit se ve výuce tak, jak vám vyhovuje ( délka vyučování, obsah hodin, materiál k výuce, možnost online výuky...). Celkově jsem z hodin nadšená, určitě doporučuji.
Adriana Kupcová (listopad 2021)