Reference

V referencích si můžete přečíst zpětnou vazbu mých studentů.

Hodiny angličtiny jsou zábavné a přínosné, za mne na jedničku
Petr Liebl (červenec 2020)
Celou výuku angličtiny hodnotím na výbornou, hlavně organizaci každé hodiny a zvládání časového harmonogramu. Lektorka Pavlína s klidem zodpověděla každou otázku a bezprostředně vždy reagovala na naše nová témata, např. zážitky z dovolené, volnočasové nebo víkendové aktivity a musím tedy pochválit její odbornou znalost a připravenost. Líbilo se mi rozdělení každé lekce na jednotlivá cvičení, ve kterých je možné si právě probranou látku skvěle procvičit a lépe zapamatovat. ;-)
Miroslav Fröhlich (červenec 2020)
Výuka angličtiny probíhala ve velmi přátelském duchu. Hodiny se daly přizpůsobit k mým požadavkům, kladně hodnotím odbornost a připravenost lektorky, která mi vyšla vždy vstříc a zodpověděla mé dotazy.
Ondra (červenec 2020)
Hodiny angličtiny s Pájou jsou super v Pavlině přístupu. Když jsem se na něčem "zasekla" vysvětlila mi gramatiku z jiného pohledu a vyzkoušely jsme si to na spoustě příkladů. Líbí se mi i její pozitivní přístup a vedení nás ve skupince rozmluvit a ztratit zábrany ve vyjadřování. Do hodin Pavla zařazuje krátká videa, obrázky k tématům a texty, které rozšíří slovní zásobu, také jsou skvělé hry s písmenky... napiš co nejvíce slovíček na dané písmenko :-) Pokud jsem potřebovala vysvětlit i jiné věci, než byly naplánované, ani to není problém... prostě Pavla vysvětlí co potřebuji a pomůže, případně zařadí do dalších témat více slovíček a tvoření vět k problematice. Super jsou i ostatní aktivity - aplikace na telefonu ( tabletu, PC), které Pavla doporučila a aktivně využívá k učení a procvičování nových slovíček, její stránky s malými testíky kde hned vidím i opravy chyb, které jsem udělala. Za mne mohu doporučit.
Iva (červenec 2020)
Angličtinu s Pájou doporučuji všem, ať jste začátečník nebo pokročilý. Výhodou je učení toho, co potřebujete a ne učení podle nějaké šablony od základů. Není problém probírání určité části gramatiky, slovní zásoby nebo tematických celků. Lektorka Pája je během hodin na studenty příjemná a pomáhá studentům zvládat vše tak, že máte z výuky dobrý pocit a dosahujete pokroků.
Ivan Krabač (červenec 2020)
Vždy milá, usměvavá a ochotná. Poprvé jsem neměla problém mluvit, což jsem u jiných lektorů a učitelů nikdy nezažila. :)
Pavla Cimbůrková (srpen 2020)
Zábavné, zajímavé, akční hodiny, reagující na potřeby studenta. Úžasná konverzace, různorodá, pořád se něco dělo a bylo se na co těšit.
Daniela Přibylová (listopad 2021)
Hodiny jsou zábavné, pestré, lektorka velmi milá, ochotná přizpůsobit se ve výuce tak, jak vám vyhovuje ( délka vyučování, obsah hodin, materiál k výuce, možnost online výuky...). Celkově jsem z hodin nadšená, určitě doporučuji.
Adriana Kupcová (listopad 2021)
Lektorku Páju mohu jen doporučit. Chtěla jsem se synem studovat angličtinu, docházet se mi nikam moc nechtělo, tak jsem zkusila výuku přes Skype. Neměla jsem do té doby s takovou výukou zkušenost, ale hodiny jsou skvělé. Připravuje mi materiály na každou hodinu, probíráme nové věci, opakujeme. Je moc milá, vše vysvětlí. :)
Pavlína Korálová (listopad 2021)
Hodiny s Pájou jsou skvělé! Po každé je pozitivně naladěná a perfektně připravená. Vždy si všímá toho, co studentovi nejde a k tomu se pak sama vrací. Pája je velice empatická a proto je možné bavit se o všem možném. Hodiny vždy utečou jak voda, každému je mohu jen doporučit.
David Nejedlý (listopad 2021)
S paní učitelkou jsme od začátku našli společnou řeč a hodiny přizpůsobili mým požadavku. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce, bezproblémové dorozumění v práci i získání potřebné sebedůvěry. Jen těžko bych podobného pokroku dosáhl ve standardní jazykové škole. Všem doporučuji.
Petr Novák (listopad 2021)
Na aj s Pájou je skvělé to, že se obsahem a rychlostí výuky přizpůsobí aktuální potřebě studenta. Je jí velmi dobře rozumět, což určitě uvítají hlavně začínající studenti. Vzhledem k současné situaci jsme přešli na online studium a na hodiny to nemá vliv -vše funguje velmi dobře. Používáme buď přehledně zpracované materiály nebo vřadíme z hodiny na hodinu nějaké aktuální téma, které zrovna potřebujeme pro práci nebo cestování. Děkuji Páje za čas, vstřícnost a skvělý přístup!
Vojtěch P. (listopad 2021)
Myslím, že jsem nemohla lépe vybrat, jako lektorku angličtiny a nyní již i kamarádku právě Páju. Její hodiny angličtiny ve Vás zanechají úžasný pocit, jak z naučených věcí, zajímavých frází, tak zároveň z moc milého popovídání (samozřejmě anglicky😁). A o to mi právě šlo, aby mě Pája rozmluvila anglicky pro běžnou komunikaci, abych se nebála konverzovat a zároveň opravila většinu mých zlozvyků ve tvorbě vět. A co se týká dalších věcí jako flexibility, dochvilnosti, nápaditosti a jiných, zde také mohu dát 10/10 ❤️
Kristýna Kaňuková (listopad 2021)
Angličtinu s Pájou mohu jen doporučit. Pro mne jsou plné zábavy, zajímavostí a inspirace.
Petra Frišová (listopad 2021)