Nabízím

online hodiny angličtiny

Pokud se vám večer nechce docházet do školy nebo za lektorem a preferujete učení z pohodlí domova, kde se cítíte nejlépe, skype hodiny angličtiny jsou pro vás perfektním řešením :) Stačí mít doma počítač se spolehlivým internetovým připojením a 60 minut volna :)

Jestli nemáte skype, nevadí, pošlu vám odkaz, na který kliknete a připojíte se.

Hodiny jsou téměř stejné jako individuální hodiny "tváří v tvář". Studentům zasílám materiály se slovíčky, gramatikou a procvičováním. (Záleží na dohodě obsahu hodin.) Vše potom projdeme společně během lekce, přeložíme, vysvětlíme a procvičíme. Nemusíte proto mít žádné obavy z toho, že lektor/ka není přítomen v jedné místnosti společně s vámi. :)

340 Kč / 60 min (1 student)

individuální hodiny angličtiny

Necítíte se na jazykovém kurzu s 10 dalšími studenty zrovna nejlépe nebo máte pocit, že vám více sedne intenzivnější výuka? Není problém dohodnout se na individuální výuce, kterou sestavím přesně podle vašeho cíle. Ať už se potřebujete připravit na dovolenou, maturitu, certifikát nebo jiné zkoušky nebo prostě jen procvičovat gramatiku a konverzaci, abyste ji ze školy nezapomněli :)

340 Kč / 60 min (1 student)

firemní kurzy angličtiny (2 - 4 studenti)

Potřebujete angličtinu do práce nebo pro své kolegy či zaměstnance? Přijedu za vámi do firmy na kurz nebo individuální výuku v Českých Budějovicích nebo okolí. Dávám přednost kurzům, které mají maximálně 4 studenty, protože mohu zaručit osobnější přístup, ale učím také větší skupiny.

400 Kč / 60 min (2 až 4 studenti)

340 Kč / 60 min (1 student)